Upominki reklamowe do garażu

Diana,

  Kategoria: Gadżety reklamowe

Upominki reklamowe

Upominki reklamowe

Garaż to dla wielu mężczyzn oaza spokoju. Tutaj nikt nie przeszkadza, nikt nic nie mówi (co najwyżej radio), nikt nie każe posprzątać. Tutaj można spokojnie oddać się swoim motoryzacyjnym pasjom, coś wymienić w samochodzie, coś podłubać w zepsutym domowym sprzęcie. Warto to wyjątkowe miejsce uczynić jeszcze milszym i praktyczniejszym. Mężczyzna będzie bardziej zadowolony z upominku do garażu, niż z kolejnych bambusowych skarpetek. A garażowych upominków jest naprawdę dużo. Od tych wyłącznie ozdobnych do tych mocno praktycznych. Tego typu prezenty wzbudzają zawsze jedno uczucie: zadowolenie!

Garaż z reguły nie jest miejscem o imponującym metrażu. Nie szkodzi. Gadżety trzeba dostosować do wymiarów pomieszczenia. Zamiast kupna stojącej półki na narzędzia proponujemy półkę wiszącą. Będzie zajmowała mniej miejsca, a  w dodatku wszystkie drobne narzędzia będą wisiały w widocznym i łatwo dostępnym miejscu. Może mąż lub kolega zawieszą na niej także upominki reklamowe od nas?

W garażu powinniśmy znaleźć takie przedmioty jak podnośnik, pompka do kół, wiertarka, wiertła, piły, klucze nasadowe itd. O ile piła to nie najlepszy pomysł na prezent, o tyle wiertarka to doskonały i przydatny upominek dla każdego mężczyzny.

Kubek termiczny przyda się każdemu panu. Gorąca kawa lub herbata nie wystygnie w ciągu pięciu minut, a dzięki przykrywce, ryzyko wylania napoju spada do minimum. Wybierzmy motoryzacyjny nadruk, wtedy będzie wiadomo, że to kubek wyłącznie garażowy. Kubek termiczny przyda się szczególnie zimą.

Lampki to upominki reklamowe, bez których w garażu trudno się obejść. Najbardziej przydadzą się te małe, ze specjalnym klipsem, który możemy przymocować chociażby do stołu. Ale lupa z lampką LED, czy latarka, to również doskonały pomysł na prezent.

A może interesują nas droższe Upominki reklamowe? Niezwykle przydatne są myjki ciśnieniowe. To praktyczne prezenty, które zaoszczędzą czas (i pieniądze) każdego właściciela samochodu. Zamiast stać w kolejce do myjni, bardziej komfortowo jest umyć samochód na własnym podwórku.

Komentowanie zablokowane.