WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE FOTO-AGA JANINA I ANDRZEJ ROLEW

Bezustannie i dynamicznie zmieniające się technologie w dziedzinie fotografii, a co za tym idzie ogrom możliwości jakie za sobą niosą, sprawiły, iż fotografia stała się dla nas nie tylko ciekawą pracą, ale także naszą wielką pasją. Wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu usług fotograficznych sprawia, iż każde zlecenie Klienta jest traktowane przez nasz jako swego rodzaju wyzwanie, któremu staramy się sprostać z jak najefektywniejszym i przede wszystkim zadowalającym naszego Klienta skutkiem.

Od wielu lat  specjalizujemy się w fotografii okolicznościowej:

• śluby w studio, w plenerze oraz reportaż kościelny,
• komunie,
• chrzty,
• fotografia reklamowa itp.

Poza tym zajmujemy się profesjonalnym skanowaniem dokumentów, fotografii, negatywów i slajdów.

Głównym celem naszej działalności jest stałe podnoszenie standardu wykonywanych usług poprzez inwestowanie w wysokiej jakości akcesoria i sprzęt do fotografowania oraz  materiały do obróbki fotografii. O osiągnięciu  tego celu świadczy zarówno wieloletnia współpraca z naszymi Klientami jak i ich zadowolenie, co jest dla nas największą nagrodą. Dziekujemy!

 
Zakład Fotograficzny FOTO-AGA istnieje od 1984 roku. Wykonujemy szeroki zakres usług fotograficznych na wysokim poziomie, dostosowując się do indywidualnych potrzeb klienta. Nasze usługi wykonujemy metodami tradycyjnymi (fotografia analogowa), jak i metodą cyfrową (fotografia cyfrowa).
 
 
 

Nasza siedziba znajduje się w Złocieńcu przy Ul. 3-Go Pułku 14

 

 

    NOWOŚĆ!!! 

Wykonujemy dowolny wydruk na: Kubkach, czapeczkach, koszulkach, podkładkach pod mysz, torbach na laptopa lub aparat, poduszkach i innych. Kliknij kubek by dowiedzieć się wiecej.
 
Godziny otwarcia

Nasz zakład jest czynny w godzinach:

 

poniedziałek - piątek  10-17

sobota  10-12

 

 

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

GOŚCI NA STRONIE

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 

ODWIEDZINY

Odsłon : 35393

NASZA SIEDZIBA